Deze Kia e-Soul met 45.885 km op de teller, heeft het bouwjaar 2022 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: DynamicLine 64 kWh | SOH 97,5% | Cruise control | Carplay | Park assist | Camera | Climate control | Virtueel dashboard | plug-in
Het aërodynamische ontwerp is aantrekkelijk en functioneel. Dankzij de gunstige stroomlijn haalt u met deze Kia e-Soul DynamicLine 64 kWh meer kilometers uit het accupakket. Fiscaal aantrekkelijk is de elektromotor, waarmee u niet alleen stil maar ook uitermate pittig kunt rijden. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Met full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, keyless entry en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Kia in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Kia bovendien hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u geïnteresseerd in deze elektrische auto? Neem dan nu contact met ons op.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Er zijn altijd meerdere adviseurs in de showroom die u kunnen helpen. Eigen auto inruilen? We taxeren 'm ter plekke.
Geen geheimen als het gaat om gereden kilometers, onderhoud of schades. Gedetailleerde foto's van alle occasions.
Er stroomt benzine (en een klein beetje diesel) door onze aderen. We zijn in de eerste plaats autoliefhebbers. Dat merkt u!
Van financiering en lease tot het op naam zetten van uw nieuwe auto: we maken het u graag zo gemakkelijk mogelijk
Ze nemen de tijd voor de klant en zijn erg vriendelijk. Als je moet wachten kan je plaatsnemen bij het koffieapparaat. Na er paar proefritjes bij Seldenrijk hadden wij een goed gevoel. En kochten een mooie auto, na goede afspraken was deze in korte tijd op te halen en netjes schoongemaakt.
04-12-2025Ik had de aanbieding van mijn net gekochte auto gezien via gaspedaal en heb toen gebeld. Er werd duidelijk geïnformeerd wat er gevraagd werd om een proefrit te kunnen doen. Op de dag van de proefrit 08-09 stond de auto klaar al was het wel jammer dat zowel de batterij, als de tank leeg en bijna leeg waren. Ook was er nog een zachte achterband die gelijk op viel tijdens de proefrit. Verdere afhandeling na besluit tot kopen inruil bestaande auto verliep prettig en helemaal oke. Op de dag van ophalen werd de auto met de strik erop gepresenteerd en verliep alles vlot. Klein minpuntje. Tijdens de reis naar huis viel op det de bandenspanning achter een beetje hoog was maar voor veel te hoog. (2,2 bar gevraagd maar er zat 2,8 bar in)Beetje jammer maar gelukkig eenvoudig te corrigeren. Wat het bedrijf Seldenrijk betreft bijna een 10 maar ik ben zeer tevreden.
18-09-2025
Zuiderbreedte 22
3845MC Harderwijk