Deze Renault Kadjar met 108.464 km op de teller, heeft het bouwjaar 2015 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.2 TCe Zen | Trekhaak | Navigatie | Keyless |
Sterke styling, uitstekende rijbeleving... Een Renault stelt u niet teleur. Innovatief en fraai, of, zoals ze zelf zeggen: 'Drive for change'. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Extra opties op deze auto zijn: keyless entry, lederen stuur en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Kadjar is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan.
Interesse voor deze Renault Kadjar? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Er zijn altijd meerdere adviseurs in de showroom die u kunnen helpen. Eigen auto inruilen? We taxeren 'm ter plekke.
Geen geheimen als het gaat om gereden kilometers, onderhoud of schades. Gedetailleerde foto's van alle occasions.
Er stroomt benzine (en een klein beetje diesel) door onze aderen. We zijn in de eerste plaats autoliefhebbers. Dat merkt u!
Van financiering en lease tot het op naam zetten van uw nieuwe auto: we maken het u graag zo gemakkelijk mogelijk
Blij dat ik rij! Met mijn Fiat Riva. Hoop nog een aantal jaren veel plezier van de auto te hebben. Dhr. Stefan van Eck bij de receptie weet wel waarom. Een bijzonder aardig iemand. De aflevering vd auto ging prima en heel plezierig met Frank van Roon. Zeer vermeldenswaard: de service van Fa. Seldenrijk was het ophalen van ons vanaf het treinstation in Harderwijk. Kortom een goede ervaring met de firma! Hartelijke groet Marianne Knape-van Santen
05-02-2026Je word super goed geholpen en ze nemen echt de tijd voor je. Heel erg vriendelijk personeel.
02-10-2025
Zuiderbreedte 22
3845MC Harderwijk